Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Links
is: Hlekkir

en: None
is: Engin

en: Link
is: Hlekkur

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Menu
is: Valmynd

en: Text
is: Texti

en: Titles
is: Titlar

en: Centered
is: Miðjað

en: General
is: Almennt

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Font size
is: Leturstærð

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Tabs
is: Flipar

en: Blocks
is: Blokkir
