Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Center
my: ဗဟို

en: Menu
my: မီနူး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
