Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: Text
ne: अक्षर

en: Normal
ne: साधारण

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Slate Blue
ne: स्लेट नीलो
