Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: General
sl: Splošno

en: White
sl: Bela

en: Blocks
sl: Bloki
