Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu
sq: Menuja

en: Blocks
sq: Blloqet
