Incubator Prograde (7.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Links
az: Linklər

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Text
az: Mətn

en: General
az: Əsas

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Blocks
az: Bloklar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
