Incubator Prograde (7.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Center
cs: Na střed

en: Default
cs: Výchozí

en: Normal
cs: Normální

en: General
cs: Obecné

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: White
cs: Bílá

en: Tabs
cs: Záložky

en: Blocks
cs: Bloky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary
cs: Sekundární
