Incubator Prograde (7.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Links
cy: Dolenni

en: None
cy: Dim

en: Link
cy: Dolen

en: Default
cy: Diofyn

en: Menu
cy: Dewislen

en: Text
cy: Testun

en: Normal
cy: Cyffredin

en: General
cy: Cyffredinol

en: Blocks
cy: Blociau
