Incubator Prograde (7.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Montserrat
hy: Մոնսերատ

en: Left
hy: Ձախ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
