Incubator Prograde (7.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Links
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: General
jv: Umum

en: Background color
jv: Warna Background

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Blocks
jv: Blok

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama
