Incubator Prograde (7.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Default
mn: Анхны утга

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Main menu
mn: Гол цэс
