Incubator Prograde (7.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Links
sv: Länkar

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Menu
sv: Meny

en: Titles
sv: Titlar

en: General
sv: Allmän

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: White
sv: Vit

en: Tabs
sv: Flikar

en: Blocks
sv: Block

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary
sv: Sekundär
