Incubator Prograde (7.x-1.0-beta6) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Menu
th: เมนู

en: Text
th: ข้อความ

en: General
th: ทั่วไป

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Blocks
th: บล็อค

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
