Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Menu
ast: Menú

en: Text
ast: Testu

en: General
ast: Xeneral

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
