Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: General
bn: সাধারণ

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
