Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Background
da: Baggrund

en: Text
da: Tekst

en: Titles
da: Titler

en: General
da: Generelt

en: Border
da: Ramme

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: White
da: Hvid

en: Tabs
da: Faner

en: Blocks
da: Blokke

en: Dotted
da: Prikket

en: Dashed
da: Stiplet

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary
da: Sekundær

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
