Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Center
he: מרכז

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Text
he: טקסט

en: Titles
he: כותרות

en: Normal
he: נורמלי

en: Bar
he: סרגל

en: General
he: כללי

en: Background color
he: צבע רקע

en: Banner
he: באנר

en: Montserrat
he: מונטסראט

en: Font size
he: גודל גופן

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: White
he: לבן

en: Tabs
he: לשוניות

en: Blocks
he: בלוקים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Branding
he: מיתוג
