Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Text
lt: Tekstas

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Normal
lt: Normalus

en: General
lt: Bendras

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Blocks
lt: Blokai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu
