Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Menu
ml: മെനു

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
