Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Default
nn: Standard

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Main menu
nn: Hovudmeny
