Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Text
ps: متن

en: General
ps: ټوليز

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Montserrat
ps: مونتسرات

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
