Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Links
tr: Bağlantılar

en: None
tr: Hiçbiri

en: Link
tr: Bağlantı

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background
tr: Arkaplan

en: Menu
tr: Menü

en: Text
tr: Metin

en: Titles
tr: Başlıklar

en: General
tr: Genel

en: Base
tr: Temel

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: White
tr: Beyaz

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Title color
tr: Başlık rengi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary
tr: İkincil
