Incubator Prograde (7.x-1.0-beta7) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Links
ur: لنکس

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Center
ur: وسط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Menu
ur: مینیو

en: Text
ur: متن

en: Normal
ur: عمومی

en: Blocks
ur: بلاکس
