Incubator Prograde (7.x-1.0-beta8) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Text
be: Тэкст

en: Normal
be: Нармальны

en: General
be: Агульны

en: Background color
be: Колер фона

en: Banner
be: Банэр

en: Montserrat
be: Монтсеррат

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Blocks
be: Блокі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню
