Incubator Prograde (7.x-1.0-beta8) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Base
bo: གཞི

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Montserrat
bo: མོང་ཐེ་སེ་ར་ཐེ་གླིང་ཕྲན།

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Left
bo: གཡོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Dotted
bo: ཐིག་ལེ་ཅན

en: Dashed
bo: འཕྲེད་ཐིག་ཅན

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ
