Incubator Prograde (7.x-1.0-beta8) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: Banner
eo: Rubando

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
