Incubator Prograde (7.x-1.0-beta8) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Links
it: Collegamenti

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Default
it: Predefinito

en: Background
it: Sfondo

en: Text
it: Testo

en: Titles
it: Titoli

en: Normal
it: Normale

en: General
it: Generale

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: White
it: Bianco

en: Tabs
it: Schede

en: Blocks
it: Blocchi

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Secondary
it: Secondario
