Incubator Prograde (7.x-1.0-beta8) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text
ku: دەق

en: General
ku: گشتی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Montserrat
ku: مۆنتسێررات

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
