Incubator Prograde (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Center
ar: المركز

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Menu
ar: القائمة

en: Text
ar: نص

en: Taxonomy terms
ar: الوسوم

en: Normal
ar: طبيعي

en: General
ar: عام

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Montserrat
ar: مونتسيرات

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Branding
ar: العلامة التجارية
