Incubator Prograde (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Menu
el: Μενού

en: Text
el: Κείμενο

en: Titles
el: Τίτλοι

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Normal
el: Κανονικό

en: Centered
el: Κεντραρισμένη

en: General
el: Γενικά

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Montserrat
el: Μοντσερράτ

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού
