Incubator Prograde (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Links
id: Tautan-tautan

en: None
id: Tiada

en: Link
id: Tautan

en: Center
id: Tengah

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Text
id: Teks

en: Taxonomy terms
id: Istilah taksonomi

en: General
id: Umum

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Font size
id: Ukuran Font

en: Buttons
id: Tombol

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: White
id: Putih

en: Tabs
id: Tab

en: Blocks
id: Blok

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary
id: Sekunder
