Incubator Prograde (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Small
ka: პატარა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: General
ka: ზოგადი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Montserrat
ka: მონსერატი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Blocks
ka: ბლოკები
