Incubator Prograde (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: General
kk: Басты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Blocks
kk: Блоктар
