Incubator Prograde (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Small
nl: Klein

en: Text
nl: Tekst

en: Titles
nl: Titels

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Normal
nl: Normaal

en: General
nl: Algemeen

en: Border
nl: Rand

en: Base
nl: Basis

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Title color
nl: Kleur van titel

en: Flat
nl: Plat

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary
nl: Secundair

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Rounded
nl: Afgerond

en: No borders
nl: Geen randen

en: Main color
nl: Hoofdkleur
