Incubator Prograde (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
