Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Menu
bg: Меню

en: Text
bg: Текст

en: Titles
bg: Заглавия

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: General
bg: Общи

en: Right
bg: Дясно

en: Blocks
bg: Блокове

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню
