Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Links
fa: پیوندها

en: None
fa: هیچ

en: Link
fa: پیوند

en: Center
fa: وسط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background
fa: زمینه

en: Small
fa: کوچک

en: Menu
fa: منو

en: Text
fa: متن

en: Titles
fa: عناوین

en: Taxonomy terms
fa: واژه‌های طبقه‌بندی

en: Normal
fa: عادی

en: Bar
fa: خط

en: General
fa: عمومی

en: Border
fa: حاشیه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Montserrat
fa: مونتسرات

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: White
fa: سفید

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
