Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Normal
sk: Normálny

en: Centered
sk: Na stred

en: General
sk: Všeobecné

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Tabs
sk: Záložky

en: Blocks
sk: Bloky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu
