Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Center
af: Senter

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Normal
af: Normaal

en: Blocks
af: Blokke

en: Main menu
af: Hoofkieslys
