Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Blocks
am: ጥምረቶች
