Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Small
ca: Petit

en: Menu
ca: Menú

en: Titles
ca: Títols

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Border
ca: Vora

en: Background color
ca: Color de fons

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Blocks
ca: Blocs

en: Solid
ca: Sòlid

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary
ca: Secundari
