Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Links
gu: કડીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Text
gu: લખાણ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: General
gu: સામાન્ય

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
