Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Links
hr: Poveznice

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Small
hr: Mala

en: Menu
hr: Izbornik

en: Text
hr: Tekst

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Normal
hr: Normalno

en: General
hr: Općenito

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik
