Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Montserrat
km: ម៉ុង​សេរ៉ា

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ
