Incubator Prograde (7.x-1.0-beta8) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Text
lv: Teksts

en: Normal
lv: Normāls

en: General
lv: Galvenie

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Banner
lv: Baneris

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Blocks
lv: Bloki

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne
