Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Links
oc: Ligams

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Small
oc: Pichon

en: Menu
oc: Menú

en: Text
oc: Tèxte

en: Titles
oc: Títols

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Bar
oc: Barra

en: Border
oc: Bordadura

en: Base
oc: Basa

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Banner
oc: Bandièra

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Buttons
oc: Botons

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Tabs
oc: Onglets

en: Blocks
oc: Blòts

en: Dotted
oc: Pointillé

en: Dashed
oc: En tirets

en: Solid
oc: Solide

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
