Incubator Prograde (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Links
te: లంకెలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Titles
te: శీర్షికలు

en: Normal
te: సాధారణ

en: General
te: సాధారణ

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
