Indeed (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (55 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Israel
km: អ៊ីស្រាអែល

en: New Zealand
km: នូវែល​ហ្សេឡង់

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Chile
km: ឈីលី

en: Japan
km: ជប៉ុន

en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: Singapore
km: សាំង​ហ្គាពួរ

en: Turkey
km: ទួរគី

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Argentina
km: អាហ្សង់ទីន

en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

en: Austria
km: អូទ្រីស

en: Bahrain
km: បារ៉ែន

en: Belgium
km: បែលហ្ស៊ិក

en: Canada
km: កាណាដា

en: China
km: ចិន

en: Colombia
km: កូឡុំប៊ី

en: Czech Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​ឆេក

en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

en: Finland
km: ហ្វាំងឡង់

en: France
km: បារាំង

en: Greece
km: ក្រិក

en: Hungary
km: ហុងគ្រី

en: India
km: ឥណ្ឌា

en: Indonesia
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Ireland
km: អៀរឡង់

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Kuwait
km: គុយវ៉ែត

en: Luxembourg
km: លុច​ហ្សំបួរ

en: Malaysia
km: ម៉ាឡេស៊ី

en: Mexico
km: ម៉ិចស៊ិក

en: Netherlands
km: ហូល្លង់

en: Norway
km: ន័រវែស

en: Oman
km: អូម៉ង់

en: Pakistan
km: ប៉ាគីស្ថាន

en: Peru
km: ប៉េរ៉ូ

en: Philippines
km: ហ្វីលីពីន

en: Qatar
km: កាតារ

en: Romania
km: រូម៉ានី

en: Russia
km: រុស្ស៊ី

en: Saudi Arabia
km: អារ៉ាប៊ីសាអ៊ូឌីត

en: South Africa
km: អាហ្វ្រិក​ខាង​ត្បូង

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Sweden
km: ស៊ុយអែត

en: Switzerland
km: ស្វ៊ីស

en: Taiwan
km: តៃវ៉ាន់

en: United Arab Emirates
km: អារ៉ាប់​រួម

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Venezuela
km: វេណេហ្ស៊ុយអេឡា
