Indeed (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Date
pl: Data

en: Location
pl: Położenie

en: Israel
pl: Izrael

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Japan
pl: Japonia

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Singapore
pl: Singapur

en: Turkey
pl: Turcja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Germany
pl: Niemcy

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Belgium
pl: Belgia

en: Canada
pl: Kanada

en: China
pl: Chiny

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: Denmark
pl: Dania

en: Finland
pl: Finlandia

en: France
pl: Francja

en: Greece
pl: Grecja

en: Hungary
pl: Węgry

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Italy
pl: Włochy

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Norway
pl: Norwegia

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Qatar
pl: Katar

en: Romania
pl: Rumunia

en: Russia
pl: Rosja

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Query
pl: Zapytanie

en: Radius
pl: Promień

en: Relevance
pl: Związek
