Indeed (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Location
vi: Vị trí

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Germany
vi: Đức

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Query
vi: Truy vấn
